TEPOVANIE, TEPOVAČE

Kategórie
 
 
 
 
 

TEPOVANIE, TEPOVAČE

Čistota, polovica života...tepovanie k tomu jednoznačne patrí

 

 

Tepovanie - pod týmto pojmom si mnohí z nás predstavia hodiny a hodiny drhnutia, namáčania, a nakoniec vysávania. Tí z nás, ktorí to už aspoň raz robili, vedia, že ručné tepovanie je veľmi namáhavé. Niekedy nám trvá aj pár dní, kým dosiahneme želaný efekt. Ručnému tepovaniu kobercov (saponát, drhnutie kefkou, oplachovanie vodou) už v dnešnej dobe našťastie odzvonilo. V dnešnej dobe je k dispozícií moderná technika, ktorá šetrí nielen naše ruky a kolená, ale ušetrí nám najmä čas, ktorý je v súčasnosti tak drahocenný.

Predpokladáme, že v každej domácnosti je pohodlná sedačka, krásny, estetiku bývania doplňujúci  koberec a samozrejme kvalitná posteľ s matracmi . Znečisteniu koberca, čalúnenia a ani matracov sa nedá zabrániť. Fľaky, drobné špinky, prach, rôzne pachy sa stávajú súčasťou každej veci, ktorú človek používa. To všetko sa síce dá rýchlo odstrániť aj bežnými čistiacimi prostriedkami, avšak časom už tieto veci nepôsobia tak esteticky ako na začiatku, nehovoriac o skrytých nástrahách vo vláknach takýchto textilných vecí. Ako sa však o tieto veci starať tak, aby vydržali dlho ako nové a zároveň dýchali sviežou čistotou? Časté vysávanie je samozrejmá vec najmä pri kobercoch, no to ku spokojnosti vašej sedačky či kvalitného zdravého spánku ani zďaleka nestačí. A preto potom na rad prichádza tepovanie.

A preto sme tu my, s ponukou profesionálnych tepovačov, ktorí celý proces čistenia výrazne uľahčujú.  Čo sa týka princípu práce, zjednodušene sa dá o týchto prístrojoch povedať, že vlastne ide o tlakový čistič a výkonný vysávač v jednom. Používajú sa pritom veľmi jednoducho.

Požičať či kúpiť?

Určite je výhodnejšie si požičať. Ak zohľadníte to, že tepovač , ktorý je účinný a výkonný, nie je možné len tak schovať do skrine a nezaberie Vám žiadne miesto. Samozrejme, tepovať nie je vysávač, nepoužívate ho denne (úprimne niekedy sa zbadáme aj po roku, že sme vlastne ešte tento rok netepovali).  Naše tepovače sú profesionálne výkonné stroje, ktoré odvedú svoju prácu za pomerne krátky čas a iba s minimálnym úsilím. 

Samozrejme Vám poradíme ako čo najlepšie využiť potenciál tepovača. Náš personál Vám predvedie, ako tepovač funguje.

Netreba zabudnúť, že každý, aj ten najvýkonnejší stroj nevykoná prácu bez účinného čistiaceho prostriedku.

V našej predajni máme na výber niekoľko druhov čistiacich prostriedkov, aj na tie najodolnejšie škvrny. Radi Vám s výberom poradíme.

Za vašu starostlivosť sa Vám váš čistý domov poďakuje tým, že vydrží dlho voňavý a zdravší.

Vďaka výkonným tepovačom z našej požičovne a účinným čistiacim prostriedkom, to už nie je žiaden problém.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia