O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

LENMAR SOLUTION, s. r. o.

HOW – alebo ako to celé začalo ....

Začalo to ako klasický startup. Bol tu nápad a chuť pracovať. Začínali sme ako všetci startup-isti s nízkymi nákladmi, vysokým rizikom, ale veľkou snahou etablovať sa na slovenskom trhu nielen ako lokálna spoločnosť.  Čo sa nám podarilo. Za veľký úspech považujeme asi našu tvrdú prácu a vytrvalosť ísť si za svojim cieľom a nezľaknúť sa ani prípadných neúspechov, ktoré podnikanie so sebou prináša. Toto ovplyvňovalo každé rozhodnutie, ktoré sme prijímali od začiatku.

WHO – kto sme

Mladá dynamická  a prosperujúca spoločnosť, ktorá pôsobí na celoslovenskom trhu už viac ako 11 rokov. Sme lídrom v oblasti predaja, servisu a prenájmu čistiacej techniky a náhradných dielov, čistiacich pomôcok a chémie pre všetkých, ktorí pôsobia v danom segmente, ale samozrejme aj pre domácnosti.  

WHAT – čo robíme

Pretransformovali sme sa z malej firmičky na veľkú spoločnosť  zameranú na upratovanie, servis, prenájom a predaj čistiacich strojov, náhradných dielov,  čistiacich pomôcok a čistiacej chémie a premenili tak naše sny na zisk prostredníctvom našich produktov a služieb. To zaisťuje, že náš sen vytvára trvalú obchodnú hodnotu v každom aspekte. Neustále pracujeme na zlepšení našich produktov a služieb a hľadáme inovatívne riešenia, ktoré prinášajú trvalú hodnotu.

WHY – prečo práve MY

"pretože riešenie je všetko a všetko má riešenie"

U nás okrem širokej škály výrobkov na čistenie a upratovanie nájdete hlavne to čo inde nenájdete a tým je ..... Riešenie=Solutions...., ktoré nesie aj názov spoločnosti. Čo bolo podstatné aj pri zakladaní spoločnosti, buďme iní ako ostatní, dajme zákazníkom niečo viac. Ak k nám prídete s akýmkoľvek problémom čo sa týka upratovania, určite nájdeme správnu cestu ako ho vyriešiť. Máme dlhoročné skúsenosti v upratovaní, pretože sme si tým prešli sami vlastnými rukami, takže  vieme s čím sa zákazníci bojujú v ich každodennej činnosti a my im vieme poradiť ako na to.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia